|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
|---|---|
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 30А |
| Вихідний струм +3.3V | 16A |
| Вихідний струм +5V | 17A |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Гарантія | 24 міс. |
| Захист | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД (%) | 80.00 |
| Колір | Сірий |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 8pin | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Потужність | 400 Вт |
| Потужність, Вт | 400.00 |
| Роз'єми живлення MB / CPU | 24+4 pin |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 86x150x140 |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 PLUS |
| Стандарт ATX 12В в. | 2.30 |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Тип БЖ | для ПК |
| Тип роз'єму для відеокарти | 1x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 24 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активна |
Новий відгук або коментар
Блок живлення CHIEFTEC iArena (400W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-400S8)
Немає в наявності
Код товару: 111102
1 779 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GPA-400S8 з ККД значно вище 85% являє собою джерело живлення середнього класу, призначене для клієнтів, які цінують захист навколишнього середовища і не хочуть відмовлятися від переваг якісного продукту.
![Блок живлення CHIEFTEC iArena (400W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-400S8) [111102] Блок живлення CHIEFTEC iArena (400W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-400S8) [111102]](/content/images/49/318x248l80mc0/26591745646023.jpg)
![Блок живлення CHIEFTEC iArena (400W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-400S8) [111102] Блок живлення CHIEFTEC iArena (400W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-400S8) [111102]](/content/images/49/318x248l80mc0/93758081421479.jpg)