|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 3.1 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 83.3А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає. немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | немає |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 89% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 160х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU)
В наявності
Код товару: 618037
10 044 грн
10 799 грн
Опис
Повністю модульні блоки живлення CORSAIR RMx SHIFT Series оснащені революційним запатентованим бічним кабельним інтерфейсом, який забезпечує легкий доступ до всіх ваших з’єднань, забезпечуючи винятково зручне та ефективне живлення за стандартом 80 PLUS Gold.
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/390x390l80mc0/84635190520098.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/373x390l80mc0/50793426503123.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/390x390l80mc0/11716701158612.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/394x390l80mc0/41032740802764.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/401x390l80mc0/89693783340827.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/400x390l80mc0/74487589731219.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/417x390l80mc0/57100720572876.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/377x390l80mc0/48405185723058.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/402x390l80mc0/70504999805089.jpg)
![Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037] Блок живлення Corsair RM1000x Shift ATX 3.1 1000W (CP-9020300-EU) [618037]](/content/images/9/390x390l80mc0/84099025735264.jpg)