|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.93 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 84 міс. |
| ККД | 90% |
| Колір | Білий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU)
Немає в наявності
Код товару: 612068
6 428 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повністю модульні низькошумні блоки живлення CORSAIR серії RMe оснащені спеціальним кабелем живлення 12 В-2x6 для графічного процесора, мають сертифікат ATX 3.1 і відповідають стандарту PCIe 5.1, а також мають ефективність Cybenetics Gold, що забезпечує тиху і надійну роботу. Компактний розмір блоків живлення RMe також полегшує керування кабелями. Повністю модульна конструкція для акуратного укладання кабелів Нативний кабель 12V-2x6 потужністю 600 Вт для топових відеокарт Сертифікація енергоефективності Cybenetics Gold Надгнучкі тиснені кабелі з низькопрофільними гребінками Компактний розмір для покращеного керування кабелями Сертифіковано Intel ATX 3.1, сумісне з PCIe 5.1
![Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068] Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068]](/content/images/3/390x390l80mc0/50840478774021.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068] Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068]](/content/images/3/680x390l80mc0/89835922636958.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068] Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068]](/content/images/3/644x390l80mc0/31797058467868.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068] Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068]](/content/images/3/681x390l80mc0/59676586731167.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068] Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068]](/content/images/3/390x390l80mc0/45089835517604.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068] Блок живлення Corsair RM850e 850W (CP-9020293-EU) [612068]](/content/images/3/390x390l80mc0/90098010755042.jpg)