|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 1.7 кг |
|---|---|
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 8 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU)
Немає в наявності
Код товару: 68567
7 925 грн
8 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повністю модульні блоки живлення серії CORSAIR RMx SHIFT можуть похвалитися революційним бічним інтерфейсом кабелю, який очікує на патент, щоб усі ваші з’єднання були легко доступними для надзвичайно зручного енергозбереження 80 PLUS Gold.
![Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567] Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567]](/content/images/28/468x390l80mc0/90010881564468.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567] Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567]](/content/images/28/483x390l80mc0/44821567532320.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567] Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567]](/content/images/28/479x390l80mc0/71755211665163.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567] Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567]](/content/images/28/701x390l80mc0/56086676403718.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567] Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567]](/content/images/28/657x390l80mc0/53911573813738.jpg)
![Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567] Блок живлення Corsair RM850x Shift PCIE5 850W (CP-9020252-EU) [68567]](/content/images/28/324x390l80mc0/32294913628917.jpg)