|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 60А |
| Вихідний струм +12V2 | 60А |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 4А |
| Вихідний струм -12V | 0.8А |
| Вхідна напруга | 110-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 93% |
| Колір | Чорний, золотий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 1050 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розміри | 165х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050)
Немає в наявності
Код товару: 608550
5 850 грн
6 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
COUGAR GX V3 - нова серія високоякісних блоків живлення, спеціально призначена для вимогливих геймерів. Серія GX V3 з сертифікатом 80Plus Gold забезпечує пікову ефективність до 93%. Удосконалене рішення для кабель-менеджменту дозволяє користувачам використовувати тільки ті кабелі, які дійсно необхідні, тим самим ефективно зменшуючи плутанину з кабелями, одночасно покращуючи циркуляцію повітря і вентиляцію всередині корпусу. Міцний чорний корпус у поєднанні із золотою вентиляційною решіткою додають солідності та брудальності вашій ігровій системі, тим самим ефективно покращуючи зовнішній вигляд ігрового стилю. Блок живлення COUGAR GX, ваш найкращий вибір.
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/54572693098455.jpg)
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/31111335212105.jpg)
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/98617544930344.jpg)
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/97281806575909.jpg)
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/79183360623563.jpg)
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/90605038559190.jpg)
![Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550] Блок живлення Cougar 1050W (GX 1050) [608550]](/content/images/13/488x390l80mc0/93843100951338.jpg)