|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 1.46 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 62.5А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 18А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 115-230 В |
| Гарантія | 60 міс. |
| Довжина, мм | 160.00 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 91% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 6 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 160х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 4x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 2x4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750)
Немає в наявності
Код товару: 608547
4 502 грн
5 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Cougar GEX - це високоякісний блок живлення з сертифікатом 80 Plus Gold, що забезпечує бездоганну подачу енергії при температурі до 40°C. Ефективний, безшумний і довговічний, GEX - краща відповідь для тих, хто шукає оптимальне співвідношення ціни і якості. Завдяки спеціальному 120-міліметровому безшумному вентилятору Cougar і поліпшеній рамі, збільшується концентрація повітряного потоку. Форма лопатей вентилятора налаштована таким чином, щоб знизити вібрацію при підвищених навантаженнях, допомагаючи вам насолоджуватися ігровим процесом в тиші. Стабільність Конструкція GEX LLC, DC-DC і Tri-Sense (3.3 В, 5 В і 12 В) була розроблена для забезпечення стабільної роботи з надзвичайно жорстким 3% регулюванням напруги. Компактний Плоскі і довгі модульні кабелі для кращої циркуляції повітряного потоку. 100% модульний блок живлення: менше перешкод при складанні і чистота всередині ПК! Cougar HDB вентилятор Гідродинамічний підшипник вентилятора. Довговічність і низький рівень шуму. Покращений вентилятор Curve Tuning Передові технології для мінімізації шуму. Бездоганна робота при 40°C Висока продуктивність при робочої температурі 40°C. Стабільні виходи напруги Технологія постійного струму для підвищення стабільності напруги.
![Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547] Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547]](/content/images/11/503x390l80mc0/50656211948270.jpg)
![Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547] Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547]](/content/images/11/503x390l80mc0/96756427702075.jpg)
![Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547] Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547]](/content/images/11/686x390l80mc0/75034097639940.jpg)
![Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547] Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547]](/content/images/11/672x390l80mc0/32469389837414.jpg)
![Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547] Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547]](/content/images/11/390x390l80mc0/18937226738409.jpg)
![Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547] Блок живлення Cougar, 80 Plus Gold, 750W (GEX 750) [608547]](/content/images/11/390x390l80mc0/65242898866360.jpg)