|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 54.16 А |
| Вихідний струм +12V2 | немає. немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина, мм | 140.00 |
| Захист | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 87% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX 12V |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 2x4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний. активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Cougar Atlas 650 650W (ATLAS650 )
Немає в наявності
Код товару: 608652
2 495 грн
2 798 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія COUGAR ATLAS сертифікована за стандартом 80 PLUS Bronze і відрізняється бездоганною потужністю, ефективністю, безшумністю та довговічністю. Це найкращий вибір для тих, хто шукає недороге та надійне джерело живлення. Надійна сертифікація ефективності 80 PLUS Високоефективна продуктивність та сертифікат 80 PLUS Bronze. Екологічно та економно для ваших рахунків за електроенергію. Стабільна продуктивність Технологія DC-DC забезпечує стабільну напругу з відхиленням ±2% у стандартних режимах. Надміцність ATLAS дуже надійний, щоб забезпечити безперервну та бездоганну подачу живлення зі стабільно надійними японськими резервними конденсаторами 105°C. Ідеальний баланс між шумом та обертанням вентилятора Надтихий 120-мм вентилятор COUGAR з автоматичним тепловим регулюванням швидкості для оптимального співвідношення швидкості та шуму. Універсальне підключення Серія Atlas оснащена 2 конекторами ЦП для сучасних налаштувань материнської плати та ЦП. Стильний чорний колір та зручна довжина зроблять вашу збірку комфортною та естетичною. Сертифікати захисту: UVP (захист від зниженої напруги). Якщо напруга падає нижче певного значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається OVP (захист від перенапруги). Якщо напруга перевищує певне значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається SCP (захист від короткого замикання). У разі короткого замикання ця функція запобігає пошкодженню основних компонентів блока живлення OPP (захист від навантаження). Якщо система перевантажена і вимагає більше енергії від блока живлення, ніж він може виконувати, ця функція захисту активується OCP (захист від перевантаження струмом). Якщо струм на одній лінії вище вказаного, блок живлення автоматично вимикається. Особливості: Сертифікат 80 PLUS Bronze. Перетворення енергії з ККД до 87% для скорочення рахунків за електроенергію Одне джерело постійного струму 12 В. Екстремальна продуктивність для потужних графічних систем Сумісність із новими ПК. Технологія, створена для користувачів багатоядерних процесорних платформ поточного та наступного покоління Повний захист SCP, OCP, OVP, UVP, OPP Чудове налаштування кривої вентилятора. Передова технологія для мінімізації шуму Значення коефіцієнта потужності до 99%. Забезпечує чисте та надійне живлення Підтримка відеокарт наступного покоління PCI Express 4.0 з 8 (6+2) контактним роз'ємом PCI-E.