|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Так |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 60 міс. |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 350 мм; CPU (4+4) pin - 2 х 500 мм; PCIE (6+2) pin - 450 мм; PCIE (6+2) pin - 450 + 120 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 450 мм; Molex + SATA - 300 + 120 + 120 + 120 мм |
| ККД | 90% |
| Колір | Білий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х92 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 125х100х63.5 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Форм-фактор | SFX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU)
Немає в наявності
Код товару: 618109
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блоки живлення GamerStorm PS-G призначені для компактних комп’ютерів, що повністю відповідають останнім стандартам Intel ATX 3.1 та PCIe 5.1, а також забезпечують енергоефективність рівня Gold. Серія PS-G Series пройшла офіційну сертифікацію Cybenetics та PPLP на відповідність стандарту ATX 3.1. Ці блоки живлення здатні видавати до 200% загальної потужності системи та 300% номінальної потужності через роз’єм 12В-2x6 протягом 0.1 мс, як цього вимагає стандарт Intel ATX 3.1. Завдяки використанню високоякісних японських електролітичних конденсаторів преміум-класу, активного модуля корекції коефіцієнта потужності (PFC), топології напівмостового LLC-резонансного перетворювача та DC-to-DC перетворювачів блок живлення серії PS-G забезпечує час утримання 16 мс при навантаженні 80%. PS-G оснащений високоякісними кабелями, що пройшли сертифікацію UI, з мідними жилами та спеціальним обплетенням. Ці кабелі відповідають суворим стандартам безпеки, а прокладати їх одне задоволення. Завдяки двоколірним гніздам 12В-2х6 користувачам легко переконатися у правильності встановлення. Спеціально спроектований вентилятор 92x20 мм збільшеної товщини з гідродинамічним підшипником та аеродинамічною конструкцією, створеною з урахуванням оптимального розташування плати та ретельного аналізу опору потоку повітря, відрізняється винятковою стабільністю при роботі та вражаюче низьким рівнем шуму.
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109] Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109]](/content/images/5/390x390l80mc0/13251587514374.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109] Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109]](/content/images/5/390x390l80mc0/57638698629995.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109] Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109]](/content/images/5/390x390l80mc0/88450916701494.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109] Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109]](/content/images/5/390x390l80mc0/38429572668546.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109] Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109]](/content/images/5/390x390l80mc0/33737065089524.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109] Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850W White (R-PS850G-FE0W-JGEU) [618109]](/content/images/5/390x390l80mc0/48611996440245.jpg)