|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 35А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 15А |
| Вихідний струм +5V | 15А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина, мм | 140.00 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 85% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 450 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.4 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU)
Немає в наявності
Код товару: 608558
1 599 грн
1 619 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення серії DeepCool PF забезпечує безпечне та стабільне живлення з надійною стандартною ефективністю 80 PLUS і доступною ціною. БЕЗШУМНИЙ ГІДРАВЛІЧНИЙ ПІДШИПНИК ВЕНТИЛЯТОРА Оптимально збалансований для роботи з низьким рівнем шуму 120-мм вентилятор на рідинних підшипниках збільшує загальний термін служби та знижує тертя та вібрацію. ПЛОСЬКІ ЧОРНІ КАБЕЛІ Надійні та гнучкі, фіксовані плоскі чорні кабелі легко маневрувати для керування кабелями, а також займають менше місця у вашій системі.
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/428x390l80mc0/30819927358940.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/428x390l80mc0/34724154744602.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/428x390l80mc0/57797865492418.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/428x390l80mc0/11611514359568.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/428x390l80mc0/72370640044014.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/661x390l80mc0/78892869029852.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/428x390l80mc0/54244157393594.jpg)
![Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558] Блок живлення DeepCool PF450 450W (R-PF450D-HA0B-EU) [608558]](/content/images/19/390x390l80mc0/29973854234681.jpg)