|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 83.3А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 22А |
| Вихідний струм +5V | 22А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 160х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2)
Немає в наявності
Код товару: 612484
8 760 грн
9 339 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DeepCool PX1000G — це новий блок живлення, який відповідає найновішому стандарту ATX 3.0. Завдяки виділеному 12V-2x6, 2 EPS і 3 портам PCI-e PX1000G забезпечує стабільне живлення для широкого спектру компонентів.
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/47853980628551.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/64231754884644.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/91272720834601.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/25609884181713.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/41843374482424.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/38882381223048.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/36992461714483.jpg)
![Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484] Блок живлення DeepCool PX1000G V2 1000W (R-PXA00G-FC0B-EU-V2) [612484]](/content/images/26/390x390l80mc0/42712382229554.jpg)