|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 32А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 32А |
| Вихідний струм +5V | 29А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.5A |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 6 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM)
Немає в наявності
Код товару: 608650
1 839 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення Delux є ключовим компонентом будь-якого комп’ютерного пристрою. З потужністю в 650 Вт цей блок відмінно підходить для складання комп’ютерів середнього та високого класу, забезпечуючи надійність та стабільність роботи вашої системи. Він має форм-фактор ATX і забезпечує повне модульне підключення, що дозволяє організувати зручний та акуратний кабельний менеджмент, покращуючи вентиляцію та спрощуючи монтаж.
![Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM) [608650] Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM) [608650]](/content/images/36/390x390l80mc0/24483148129657.jpg)
![Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM) [608650] Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM) [608650]](/content/images/36/506x390l80mc0/40706378527766.jpg)
![Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM) [608650] Блок живлення Delux 650W (DLP-50DGM) [608650]](/content/images/36/281x390l80mc0/14730806567796.jpg)