|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Ні |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Ні |
| Вихідний струм +12V1 | 19А |
| Вихідний струм +12V2 | 16А |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 27А |
| Вихідний струм +5V | 17А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.5A |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Delux Grey 500W (DLP-35D)
Немає в наявності
Код товару: 612845
864 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення DELUX 500W (DLP-35D) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп"ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги. Основним параметром комп"ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У блоці живлення DELUX 500W вона становить 500W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
![Блок живлення Delux Grey 500W (DLP-35D) [612845] Блок живлення Delux Grey 500W (DLP-35D) [612845]](/content/images/36/390x390l80mc0/34829239551909.jpg)