|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Так |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 83.3А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 22А |
| Вихідний струм +5V | 22А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; PCIE (12+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм; SATA + Molex - 450 + 120 + 120 + 120 + 120 мм |
| Довжина, мм | 150.00 |
| Захист | NLO. OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). SIP (Захист від стрибків струму і напруги). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від знижено |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Особливості | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розмір вентилятора | 1x135 мм |
| Розміри | 150х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 1х16pin (Gen 5) |
| Тип роз'єму для материнської плати | 24+8 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 2x4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Немає в наявності
Код товару: 611375
5 949 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Завдяки можливості забезпечувати вдвічі більшу загальну потужність системи протягом 0.1 мс, випадкові піки потужності ніколи не будуть проблемою. PN1000M забезпечить стабільне живлення для ПК старих моделей та наступного покоління в найближчому майбутньому. Сертифіковано за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високий рівень енергоефективності при навантаженні до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics. Завдяки використанню основного японського електролітичного конденсатора, активного коригування коефіцієнта потужності (PFC), повно-мостового регулювання рівня ємності (SRC LLC) та топології постійного струму (DC-DC), PN1000M може підтримувати час витримки більше 16 мс при високому навантаженні 80%. Оснащений високоякісним мідним кабелем 16AWG з рельєфним мідним сердечником, стійким до 105C, PN1000M забезпечує потужність до 600 Вт для сучасних графічних процесорів.
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/24740921616373.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/38105909833804.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/79200513958793.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/56624801920184.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/52423876368656.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/62771111811746.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/42260598978426.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/25759122854564.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/15435079233510.jpg)
![Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375] Блок живлення DeepCool GamerStorm PN1000M 1000W (R-PNA00M-FC0B-JGEU) [611375]](/content/images/14/390x390l80mc0/27474347446726.jpg)