|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 108.3А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 8 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 1300 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 160х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5)
Немає в наявності
Код товару: 615094
9 290 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення GIGABYTE UD1300GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз'єм та поставляється з високоякісним 16-контактним кабелем, який дозволяє працювати з відеокартою PCIe Gen 5.0. Особливості: Ultra Durable концепції Японські конденсатори Удосконалена схема термозахисту 140-мм Smart-вентилятор, 2 підшипники кочення Схеми захисту OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP Сумісність із графічними платами покоління PCIe Gen 5.0 Відповідність вимогам стандарту Intel ATX 3.0 Сертифікат 80 PLUS Gold Повністю модульний дизайн Компактні габарити 10-річна гарантія
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/24142794842130.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/87309184188675.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/74036979814116.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/73508120267820.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/49009509159529.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/17381358008812.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094] Блок живлення Gigabyte 1300W (UD1300GM PG5) [615094]](/content/images/48/390x390l80mc0/48138489749251.jpg)