|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| MTBF | 100000 |
|---|---|
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Блок живлення | ATX 3.0 |
| Вага без упаковки, кг | 2.00 |
| Вага в упаковці, кг | 2.78 |
| Вага упаковки, кг | 13.90 |
| Висота упаковки, см | 28.00 |
| Вихідний струм +12V1 | 62.5А |
| Вихідний струм +12V2 | 55А |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 610 мм; CPU (4+4) pin - 600 мм + 200 мм; PCIE (12+4) pin - 700 мм; PCIE (6+2) pin - 650 мм + 150 мм; SATA - 600 мм + 150 мм + 150 мм + 150 мм, Molex + Floppy - 500 мм + 120 мм + 120 мм + 150 мм |
| Довжина, мм | 140.00 |
| Діапазон вихідної потужності блоку живлення, Вт | > 500 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Потужність, Вт | 750.00 |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 2x4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
| Ширина упаковки, см | 22.50 |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5)
Немає в наявності
Код товару: 612536
4 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені у повній відповідності до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база, ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори у складі блоків схемотехніки, удосконалений конструктив системи охолодження, 120 мм інтелектуальний вентилятор із гідравлічним (HYB) підшипником, а також 6 схем захисту ланцюгів живлення забезпечують якісне та стабільне електропостачання всіх ключових компонентів. протягом усього терміну служби. Порівняно з типовою схемою охолодження силових компонентів у виробі GIGABYTE встановлено радіатор, площа теплорозсіювання якого збільшена майже на 200%, крім того, оптимізовано розподіл повітряних потоків. Таким чином, за рахунок підвищення ефективності розсіяння тепло більш ніж на 10% істотно зростає термін служби ключових компонентів. UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз'єм та поставляється з високоякісним власним 16-контактним кабелем, який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує 600 Вт живлення графічної плати.
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/79650463313276.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/24611064601929.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/51515470747082.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/69587086642586.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/80769108755199.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/41455249359817.jpg)
![Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536] Блок живлення Gigabyte 750W (GP-UD750GM PG5) [612536]](/content/images/12/390x390l80mc0/38165959882042.jpg)