|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Ні |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Ні |
| Вихідний струм +12V1 | 16.5А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 5.5А |
| Вихідний струм +5V | 7.5А |
| Вихідний струм +5Vsb | 4.5А |
| Вихідний струм -12V | 1А |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6pin | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | немає |
Новий відгук або коментар
Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120)
Немає в наявності
Код товару: 612397
998 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення 500 Вт, GTL, Black, 120 мм, 2xMolex / 2xSATA / 1x6-pin / 1x4+4-pin / 1x20+4-pin (GTL-500-120)
![Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397] Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397]](/content/images/16/390x390l80mc0/22724054543169.jpg)
![Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397] Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397]](/content/images/16/390x390l80mc0/67216584740402.jpg)
![Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397] Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397]](/content/images/16/390x390l80mc0/71110292231783.jpg)
![Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397] Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397]](/content/images/16/390x390l80mc0/71742860824503.jpg)
![Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397] Блок живлення GTL 500W 120mm (GTL-500-120) [612397]](/content/images/16/390x390l80mc0/76241770901902.jpg)