|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Ні |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 21.3А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 7А |
| Вихідний струм +5V | 11А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2А |
| Вихідний струм -12V | 0.5A |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | немає |
Новий відгук або коментар
Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120)
Немає в наявності
Код товару: 616279
1 437 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GTL 700 Вт Black (GTL-700-120) – це надійний блок живлення, який характеризується стабільною роботою та має доступну ціну. Потужності 700 Вт достатньо для більшості сучасних збірок, включаючи системи з продуктивними відеокартами. Ця модель стане чудовим вибором для користувачів, які хочуть купити блок живлення для ПК, що забезпечить надійне функціонування компонентів під будь-яким навантаженням. В модель GTL-700-120 встановлено вентилятор 120 мм, який ефективно охолоджує складники ПК, забезпечуючи їх стабільну роботу навіть під час тривалих сеансів ігор або при роботі з графікою. Немодульні кабелі спрощують підключення, а також мінімізують ризик втрати окремих шнурів. Виробниками пристрою передбачені всі необхідні конектори для сучасних систем: 20+4-pin – для живлення материнської плати. 1 x 4+4-pin – для процесора. 1 x 6+2-pin – для відеокарти. 3 SATA – для SSD або HDD. 2 Molex – для додаткових пристроїв. Блок живлення оснащений повним набором захистів: SCP, OCP, OVP, UVP, що гарантують безпеку компонентів ПК у разі перевантаження, короткого замикання чи стрибків напруги. Відсутність підсвічування надає моделі стриманого, лаконічного вигляду, який сподобається користувачам, що цінують практичність і мінімалізм. Переваги блоку живлення GTL-700-120: Потужність 700 Вт – відмінний вибір для систем із потужними відеокартами. Надійне охолодження завдяки вентилятору 120 мм. Повний набір конекторів для стабільного живлення всіх компонентів. Просте встановлення у корпус формату ATX. Багаторівнева система захисту для стабільної та безпечної роботи комп’ютера. Оптимальне співвідношення ціни та продуктивності.
![Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120) [616279] Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120) [616279]](/content/images/34/390x390l80mc0/25856858030552.jpg)
![Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120) [616279] Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120) [616279]](/content/images/34/390x390l80mc0/94793279955709.jpg)
![Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120) [616279] Блок живлення GTL 700W 120mm (GTL-700-120) [616279]](/content/images/34/390x390l80mc0/87482195910627.jpg)