|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Так |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 100А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина, мм | 182.00 |
| Захист | NLP. OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). SIP (Захист від стрибків струму і напруги). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від знижено |
| ККД | 91.64% |
| Колір | Білий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів 8-pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 182х150х86 мм |
| Рівень шуму | 39.3 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4pin, 8 pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU)
Немає в наявності
Код товару: 616136
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ІННОВАЦІЙНИЙ L-ПОДІБНИЙ ДИЗАЙН Представляємо перший у світі блок живлення з модульним USB-роз’ємом і PWM-концентратором вентиляторів, який також може функціонувати незалежно. Пиловий фільтр на блоці живлення є можливість зняти для очистки. Цей унікальний форм-фактор змінює орієнтацію роз’ємів підключення назовні, спрощуючи прокладання кабелів і забезпечуючи чистоту та впорядкованість збірки. EDGE HUB - МОДУЛЬНИЙ КОНЦЕНТРАТОР USB та ШВИДКОСТІ ВЕНТИЛЯТОРІВ Зовнішній модуль концентратора USB і PWM вентиляторів пропонує універсальні можливості підключення. Його можна під’єднати безпосередньо до блоку живлення або підключити через інтерфейс живлення PCIe всередині корпусу. МАГНІТНИЙ ПИЛОВИЙ ФІЛЬТР Магнітний сітчастий пиловий фільтр на верхній панелі легко знімається для регулярного очищення, забезпечуючи роботу блоку живлення без пилу. Висока пористість 66,9% забезпечує достатню вентиляцію та потік повітря при тихій роботі вентилятора, що подовжує термін служби та надійність блоку живлення. ЗРУЧНИЙ КАБЕЛЬ-МЕНЕДЖМЕНТ Розроблений спеціально для двокамерних корпусів, таких як серія LIAN LI O11, L-подібний дизайн блока живлення EDGE Gold ідеально підходить для вертикального встановлення у другій камері. Цей винесений назовні інтерфейс підключення зручніший для користувача, ніж традиційні конструкції з боковим кріпленням, що робить прокладку кабелів простою і доступною як для початківців, так і для досвідчених збирачів ПК.
![Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136] Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136]](/content/images/12/395x390l80mc0/73233372973844.jpg)
![Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136] Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136]](/content/images/12/390x390l80mc0/62258838849922.jpg)
![Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136] Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136]](/content/images/12/446x390l80mc0/56664617172392.jpg)
![Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136] Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU) [616136]](/content/images/12/439x390l80mc0/55424074070495.jpg)