|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Так |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| ККД | 90% |
| Колір | Білий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів 8-pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 182х150х86 мм |
| Рівень шуму | 30.9 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU)
Немає в наявності
Код товару: 613520
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія блоків живлення EDGE є революційним блоком живлення з унікальною L-подібною конструкцією, вбудованим USB-концентратором і підвищеною ефективністю. Випробуйте поєднання естетики та зручності у складанні вашого ПК. L-подібна конструкція блоку живлення EDGE, розроблена спеціально для двокамерних корпусів, таких як серія LIAN LI O11, ідеально підходить для вертикального встановлення в другій камері. Цей унікальний форм-фактор змінює орієнтацію роз’ємів назовні, спрощуючи прокладання кабелів та забезпечуючи чистоту та організованість складання. Живлення та USB-концентратор «Два в одному» Повна серія Edge включає 4 х 9-контактних внутрішніх розширення USB, які функціонують як USB-концентратор 1-7, спрощуючи підключення USB-пристроїв, таких як вентилятори UNI, Strimer Plus і контролери RGB, до материнської плати. Всі порти USB мають джерело безперебійного живлення, що дозволяє підключеним пристроям продовжувати роботу, коли комп’ютер вимкнено, доки увімкнено джерело живлення. Кожен порт підтримує струм 500 мА.
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/390x390l80mc0/69865703132093.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/528x390l80mc0/62995748335672.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/390x390l80mc0/12464397580583.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/390x390l80mc0/92905262716738.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/832x390l80mc0/60961058266159.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/682x390l80mc0/72040682738838.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/390x390l80mc0/27912885351145.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/412x390l80mc0/95258855945725.jpg)
![Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520] Блок живлення Lian Li EDGE850, 80 Plus Gold, White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) [613520]](/content/images/23/216x390l80mc0/25490672945000.jpg)