|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 70.83А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; CPU (8) pin - 700 мм; PCIE (6+2) pin - 650 мм; PCIE (12+4) pin - 650 мм; SATA - 500 мм + 150 мм, Peripherals - 500 мм + 150 мм |
| ККД | 91.7% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів 8-pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 160х150х86 мм |
| Рівень шуму | 44.5 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU)
Немає в наявності
Код товару: 614310
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розроблені для максимальної продуктивності з мінімальним шумом, блоки живлення серії NZXT C Gold ATX 3.1 готові задовольнити вимоги графічних і центральних процесорів найвищого рівня. Сумісність зі стандартом ATX 3.1 забезпечує стабільність, ефективність і стійкість до високопродуктивних компонентів ПК. Міцний, термостійкий роз’єм 12 В-2x6 передає до 600 Вт на відеокарти серії NVIDIA GeForce RTX 40. 135-міліметровий вентилятор із динамічним підшипником рідини та режимом Zero Fan Mode працює абсолютно безшумно при навантаженні 50%. 100% японські конденсатори преміум-класу покращують час витримки та мінімальні пульсації, забезпечуючи надійну та стабільну подачу електроенергії. Повністю модульна конструкція дозволяє підключати лише основні кабелі, зменшуючи безлад для кращого повітряного потоку та більш акуратної конструкції. Компактний форм-фактор звільняє дорогоцінний простір для організації кабелів і більшого потоку повітря в корпусі. Завдяки високоякісній конструкції та ретельному тестуванню продукції на блоки живлення NZXT поширюється 10-річна гарантія.
![Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310] Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310]](/content/images/16/390x390l80mc0/67367211701197.jpg)
![Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310] Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310]](/content/images/16/390x390l80mc0/83220371350629.jpg)
![Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310] Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310]](/content/images/16/390x390l80mc0/75205669938540.jpg)
![Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310] Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310]](/content/images/16/390x390l80mc0/87372086735292.jpg)
![Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310] Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310]](/content/images/16/390x390l80mc0/28701211289443.jpg)
![Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310] Блок живлення NZXT C850 Black 850W, 80+ Gold (PA-8G2BB-EU) [614310]](/content/images/16/390x390l80mc0/66291761847998.jpg)