|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 41А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 10А |
| Вихідний струм +5V | 10А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 207-253 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм+150 мм; Molex - 150 мм; SATA - 400 мм |
| Довжина, мм | 140.00 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 82% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk)
Немає в наявності
Код товару: 608592
1 349 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Довжина кабелів у комплекті: - MB 20+4 – 550 мм; - CPU 4+4 – 650 мм; - PCIE 6+2 PIN – 550 мм+150 мм; - MOLEX – 150 мм; - SATA – 400 мм.
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/16323638703528.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/28101770633689.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/421x390l80mc0/13393099434817.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/96051212849373.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/399x390l80mc0/27578210520157.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/375x390l80mc0/92429299117233.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/400x390l80mc0/40041294555678.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/412x390l80mc0/26927083230876.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/65860883808864.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/18892841045394.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/54208840336464.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/78229785200963.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/18776924486157.jpg)
![Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592] Блок живлення (Prologix 500W APFC_Bulk) [608592]](/content/images/26/390x390l80mc0/87685226156807.jpg)