|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага, кг | 1.40 |
| Вихідний струм +12V1 | 45А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 22А |
| Вихідний струм +5V | 21А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.5A |
| Вхідна напруга | 220-230 В |
| Вхідний струм | 5 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина, мм | 140.00 |
| Захист | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД (%) | 86.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальне навантаження | -12V - 0.5A, +5VSB - 3.0A, +5V - 22A, +12В 45А, 3,3 В 21 А |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Потужність, Вт | 600.00 |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Роз'єми живлення | 1 x FDD, 1 x MB 24(20+4) Pin, 1 x (4) Pin, 1 x (8) Pin , 2 x 8(6+2) Pin PCI-E, 6 x SATA, 4 x Molex |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Сертифікати | CE, CB, EAC, KC, RoHS |
| Стандарт ATX 12В в. | 2.31 |
| Стандарт БЖ | ATX 12V V2.31 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
| Частота, Гц | 50 |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII)
Немає в наявності
Код товару: 608546
2 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повна сумісність з новітніми процесорами Intel, а також з AMD RYZEN. Технологія управління потужністю для кожного процесора працює бездоганно, так що користувачеві не потрібно турбуватися про питання сумісності. Забезпечується безперебійна подача живлення на ПК при одночасному зниження надлишкового енергоспоживання завдяки використанню високопродуктивних довговічних і надійних деталей. Фільтр електромагнітних перешкод пригнічує частоту, яка викликає шум, для оптимізації роботи системи. Забезпечує стабільну напругу без перевантажень по вхідному току. Активний метод компенсації реактивної потужності з максимальним коефіцієнтом потужності до 99% забезпечує безперебійну та стабільну роботу і високу енергоефективність. Висока ефективність забезпечує безпечну, стабільну роботу системи з низьким рівнем шуму компонентів, низьким тепловиділенням від деталей і мінімальними коливаннями електроживлення. Конструкція з одинарною шиною забезпечує показники до +12В і 630Вт доступної потужності при ефективності 90%, забезпечуючи стабільну напругу живлення процесора і відеокарти, які є основними компонентами ПК. Конденсатор 105°C забезпечує стабільне живлення навіть при високому навантаженні і температурі. Подвійний алюмінієвий блок радіатора встановлений, щоб звести до мінімуму внутрішнє тепловиділення. Всі вживані матеріали екологічно безпечні і нешкідливі. Сертифіковані продукти екологічно безпечні і не завдають шкоди організму людини. Продукт отримав сертифікацію після того, як в результаті досліджень XRF було встановлено, що рівень змісту 10 небезпечних речовин нижче рівня, встановленого стандартом для електронних продуктів, які експортуються в Європу. Всі продукти Zalman спочатку виробляються з урахуванням стандартів RoHS.
![Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546] Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546]](/content/images/10/372x390l80mc0/20662817055617.jpg)
![Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546] Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546]](/content/images/10/328x390l80mc0/27657014636838.jpg)
![Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546] Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546]](/content/images/10/347x390l80mc0/93997806571658.jpg)
![Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546] Блок живлення Zalman Megamax 600W (ZM600-TXII) [608546]](/content/images/10/390x390l80mc0/99921049991905.jpg)