|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| MTBF | 100 тис. годин |
|---|---|
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага, кг | 2.80 |
| Вихідний струм +12V1 | 83.33А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 12-6 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Захист | OTP (Захист від перегріву), OPP (Захист від перевантаження), OVP (від підвищеної напруги), SCP (Захист від короткого замикання), UVP (Захист від зниженої напруги), OCP (Захист від перевантаження по струму) |
| ККД | 90% |
| ККД (%) | 90.00 |
| Колір | Чорний |
| Комбіноване навантаження | 125W 125W 1000W 3.6W 15W |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Максимальне навантаження | -12V - 0.3A, +3.3V - 25A, +5V - 25A, +5VSB - 3A, +12V 83.33A |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потужність, Вт | 1000.00 |
| Робоча температура | 10-40 |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Роз'єми живлення | 1 x MB, 2 x EPS, 1 x PCI Express Cable, 2 x PCI Express, 1 x IDE (Connector 3ea) + FDD (Connector 1ea), 3 x S-ATA, 1x12VHPWR |
| Роз'єми живлення MB / CPU | 18+10 pin |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 140х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Сертифікати | CE, CB, cTUVus, EAC, RoHS, TUV |
| Стандарт ATX 12В в. | 3.00 |
| Тип БЖ | для ПК |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | немає |
| Частота, Гц | 50-60 |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2)
Немає в наявності
Код товару: 608594
6 759 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модульний блок живлення Zalman Teramax ZM1000-TMX2 (1000W) для сучасних комп'ютерних систем преміум класу. Серія Teramax створена для економії енергоспоживання та забезпечення безперебійної роботи понад 7 років. Компонентна база блоків живлення надійна та витривала. Сертифікація 80 Plus Gold / Cybenetics ETA Platinum і відповідність стандарту ATX 3.0 / PCIE 5.0 додаткова перевага пристрою. Блок живлення з 120 мм FDB вентилятором, що працює тихо, незалежно від навантаження і гарантує ефективне обдування компонентів. Відповідність блоків живлення стандарту RoHS. Сертифіковані товари екологічно безпечні для довкілля і людини, яка їх використовує. Блоки живлення отримують сертифікацію тільки після спеціального XRF-тестування: рівень вмісту 10-ти небезпечних речовин має бути нижчим за рівень, встановлений стандартом для експортованої електроніки. Усю продукцію Zalman виготовлено з урахуванням стандартів RoHS. Блок живлення Zalman Teramax ZM1000-TMX2 (1000W) із сучасною компонентною базою, що гарантує надійну та стабільну роботу впродовж тривалого терміну експлуатації та дає змогу бути впевненим у бездоганній працездатності блока та якісному живленні системи. У комплекті все необхідне для роботи пристрою.
![Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594] Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594]](/content/images/22/390x390l80mc0/29902229574677.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594] Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594]](/content/images/22/390x390l80mc0/41711097711819.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594] Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594]](/content/images/22/390x390l80mc0/86583603337360.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594] Блок живлення Zalman Teramax 2 1000W (ZM1000-TMX2) [608594]](/content/images/22/390x390l80mc0/92166788344883.jpg)