|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| MTBF | 100 тис. годин |
|---|---|
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.6 кг |
| Вага, кг | 2.60 |
| Вихідний струм +12V1 | 70.83А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 12-6 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Захист | OTP (Захист від перегріву), OPP (Захист від перевантаження), OVP (від підвищеної напруги), SCP (Захист від короткого замикання), UVP (Захист від зниженої напруги), OCP (Захист від перевантаження по струму) |
| ККД | 90% |
| ККД (%) | 90.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Потужність, Вт | 850.00 |
| Робоча температура | 10-40 |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Роз'єми живлення | 1 x MB, 2 x EPS, 2 x PCI Express, 1 x IDE (Connector 3ea) + FDD (Connector 1ea), 3 x S-ATA, 1x12VHPWR |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 150x140x86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Сертифікати | CE, CB, cTUVus, EAC, RoHS, TUV |
| Тип БЖ | для ПК |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
| Частота, Гц | 50-60 |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2)
Немає в наявності
Код товару: 608636
5 445 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення Zalman Teramax 2 з потужністю 850 Вт являє собою надійний і потужний пристрій, створений для забезпечення стабільного енергоживлення вашого комп’ютера. Цей блок живлення поєднує в собі високу продуктивність з ефективністю, що перевищує 90%, і сертифікацією 80+ Gold, що підкреслює його чудову енергоощадну функціональність. Сертифікація 80+ Gold гарантує, що блок живлення Teramax 2 працює з високою ефективністю, мінімізуючи втрати енергії та сприяючи економії електроенергії. Це особливо важливо для тих, хто цінує ефективність і прагне до дотримання екологічних стандартів. Компактний і стильний дизайн блока живлення робить його універсальним варіантом для різних системних конфігурацій. Незалежно від того, чи є ваш комп’ютер ігровим центром, мультимедійною станцією або професійною робочою станцією, Zalman Teramax 2 850W забезпечить необхідну потужність і надійність, необхідні для ефективної роботи вашої системи.
![Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636] Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636]](/content/images/21/390x390l80mc0/35656517330478.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636] Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636]](/content/images/21/390x390l80mc0/33556367763861.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636] Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636]](/content/images/21/390x390l80mc0/97485441715044.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636] Блок живлення Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) [608636]](/content/images/21/390x390l80mc0/66453375479274.jpg)