|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| MTBF | 100 тис. годин |
|---|---|
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага, кг | 2.80 |
| Вихідний струм +12V1 | 100А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 14-7 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Захист | OTP (Захист від перегріву), OPP (Захист від перевантаження), OVP (від підвищеної напруги), SCP (Захист від короткого замикання), UVP (Захист від зниженої напруги), OCP (Захист від перевантаження по струму) |
| ККД | 90% |
| ККД (%) | 90.00 |
| Колір | Чорний |
| Комбіноване навантаження | 125W 125W 1200W 3.6W 15W |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Максимальне навантаження | -12V - 0.3A, +3.3V - 25A, +5V - 25A, +5VSB - 3A, +12V 100A |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність, Вт | 1200.00 |
| Робоча температура | 10-40 |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Роз'єми живлення | 1 x MB, 2 x EPS, 1 x PCI Express Cable, 2 x PCI Express, 1 x IDE (Connector 3ea) + FDD (Connector 1ea), 3 x S-ATA, 1x12VHPWR |
| Роз'єми живлення MB / CPU | 18+10 pin |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 150x140x86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Сертифікати | CE, CB, cTUVus, EAC, RoHS, TUV |
| Стандарт ATX 12В в. | 3.00 |
| Тип БЖ | для ПК |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
| Частота, Гц | 50-60 |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH)
Немає в наявності
Код товару: 608590
7 780 грн
7 859 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення Zalman Teramax 2 WH з потужністю 1200 Вт є потужним і енергоефективним рішенням для просунутих користувачів і геймерів. З його видатною ефективністю понад 90%, підтвердженою сертифікацією 80+ Gold, цей блок живлення забезпечує надійне та стабільне енергоживлення, знижуючи енергоспоживання та підтримуючи екологічні стандарти. Оснащений 120-міліметровим вентилятором, Zalman Teramax 2 WH забезпечує ефективне охолодження, навіть за високих навантажень. Вентилятор розроблено для оптимізації повітряного потоку, підтримуючи низькі температури всередині блока живлення та забезпечуючи стабільну й безперебійну роботу системи. Стильний дизайн блока живлення не тільки додає зовнішній вигляд вашій системі, а й підкреслює його професійні характеристики. Zalman Teramax 2 WH 1200W ідеально підходить для потужних ігрових систем, професійних станцій монтажу відео та інших завдань, що вимагають високої продуктивності. Незалежно від ваших потреб, цей блок живлення надає надійну та стабільну енергію для вашого комп’ютера.
![Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590] Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590]](/content/images/23/390x390l80mc0/23275422122151.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590] Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590]](/content/images/23/390x390l80mc0/25120985351081.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590] Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590]](/content/images/23/390x390l80mc0/21275969519129.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590] Блок живлення Zalman Teramax 2 WH 1200W (ZM1200-TMX2WH) [608590]](/content/images/23/390x390l80mc0/38097758757894.jpg)