|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 83.33А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 36 міс. |
| ККД | 90% |
| Колір | Білий, чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 150x140x86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH)
Немає в наявності
Код товару: 608595
7 068 грн
7 139 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модульний блок живлення Zalman Teramax ZM1000-TMX2WH (1000W) для сучасних комп’ютерних систем преміум класу. Серія Teramax створена для економії енергоспоживання та забезпечення безперебійної роботи понад 7 років. Компонентна база блоків живлення надійна та витривала. Сертифікація 80 Plus Gold / Cybenetics ETA Platinum і відповідність стандарту ATX 3.0 / PCIE 5.0 додаткова перевага пристрою. Блок живлення з 120 мм FDB вентилятором, що працює тихо, незалежно від навантаження і гарантує ефективне обдування компонентів. Відповідність блоків живлення стандарту RoHS. Сертифіковані товари екологічно безпечні для довкілля та людини, яка їх використовує. Блоки живлення отримують сертифікацію тільки після спеціального XRF-тестування: рівень вмісту 10-ти небезпечних речовин має бути нижчим за рівень, встановлений стандартом для експортованої електроніки. Усю продукцію Zalman виготовлено з урахуванням стандартів RoHS. Блок живлення Zalman Teramax ZM1000-TMX2WH (1000W) із сучасною компонентною базою, що гарантує надійну та стабільну роботу впродовж тривалого терміну експлуатації та дає змогу бути впевненим у бездоганній працездатності блока та якісному живленні системи. У комплекті все необхідне для роботи пристрою.
![Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595] Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595]](/content/images/44/390x390l80mc0/52873056338044.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595] Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595]](/content/images/44/390x390l80mc0/91001267870623.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595] Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595]](/content/images/44/390x390l80mc0/86678231097902.jpg)
![Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595] Блок живлення Zalman Teramax (ZM1000-TMX2WH) [608595]](/content/images/44/390x390l80mc0/28420149499105.jpg)