|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Матеріал | Фетр |
| Внутрішні розміри, мм | 344 х 250 х 20 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 13.3" |
| Гарантія | 12 міс. |
| Висота основного відсіку | 250 мм |
| Глибина основного відсіку | 20 мм |
| Розмір основного відділення | 354 х 268 х 30 мм |
| Спосіб закриття | липучка |
| Сумісність | ноутбуки з діагональю 13" |
| Ширина основного відсіку | 344 мм |
Новий відгук або коментар
Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13)
Немає в наявності
Код товару: 615649
239 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чохол для ноутбука Grand-X SF-13 підійде для ноутбуків з діагональю 13.3" і менше. Данна модель унікальна тим, що недивлячись на доступну ціну чудово підходить для захисту ноутбука, м’яка, приємна на дотик фетрова тканина, захищає ноутбук від царапин чи інших дрібних пошкоджень. Переносити ноутбук можна як в чохлі, так і упакувавши чохол з пристроєм у сумку чи рюкзак. Якщо Ви любите щоб ноутбук після деякого часу використання виглядав як новий, без потертостей і дрібних царапин, такий чохол може бути цікавим вибором.
![Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649] Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649]](/content/images/19/390x390l80mc0/34909346748134.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649] Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649]](/content/images/19/390x390l80mc0/63186457581484.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649] Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649]](/content/images/19/390x390l80mc0/32902144267648.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649] Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649]](/content/images/19/390x390l80mc0/49971360043615.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649] Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649]](/content/images/19/390x390l80mc0/89191223433657.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649] Чохол для ноутбука Grand-X 13.3" Dark Grey (SF-13) [615649]](/content/images/19/390x390l80mc0/94156923587763.jpg)