|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Внутрішні розміри, мм | 340 х 240 х 20 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 14" |
| Тип | чохол |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота основного відсіку | 240 мм |
| Вологозахист | Ні |
| Глибина основного відсіку | 20 мм |
| Зовнішні кармани | Так |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Можливість кріплення до багажної сумки | Ні |
| Регульований знімний плечовий ремінь | Ні |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Ширина основного відсіку | 340 мм |
Новий відгук або коментар
Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B)
Немає в наявності
Код товару: 605720
389 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дана модель дозволяє переносити ноутбук несильно збільшуючи об’єм як це робить сумка, але в той же час захищаючи ноутбук. М’ягка, приємна на дотик внутрішня підкладка захистить ноутбук від подряпан чи інших дрібних попошкоджень, а зручну додаткову зовнішню кишеню на блискавці можна використовувати для перенесення блоку живлення, мишки, документів, блокноту і т.д. Чохол для ноутбука Grand-X можна використовувати як замість сумки для перенесення на невеликі відстані, так і всередині іншої сумки чи рюкзака. Якщо Ви любите, щоб ноутбук після деякого часу використання виглядав, як новий, без потертостей і дрібних подряпин, такий чохол - Ваш розумний вибір.
![Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720] Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720]](/content/images/26/623x390l80mc0/90113956943558.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720] Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720]](/content/images/26/390x390l80mc0/89393419624258.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720] Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720]](/content/images/26/390x390l80mc0/79926912565924.jpg)
![Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720] Чохол для ноутбука Grand-X 14" Blue (SL-14B) [605720]](/content/images/26/390x390l80mc0/88909096413984.jpg)