|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Активна потужність, Вт | 520.00 |
|---|---|
| Батарея. Ємність батареї, В*Агод | 75.00 |
| Батарея. Модель батареї | RBC17 |
| Батарея. Тип батареї | Cвинцево-кислотна (SLA) |
| Вихід | CEE 7 "Schuko" |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50-60, 47-63 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 520.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 850 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід | CEE 7/7P "Schuko" |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В, 230 В |
| Вхід. Вхідна частота, Гц | 47-63 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 180-266 В |
| Вхід. Максимальний струм | 6 А |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | автоматичний тест батареї, сповіщення про відмову акумулятора, інтелектуальне керування акумуляторами, звуковий сигнал, запуск під час відсутності напруги в мережі |
| Додатково. Інтерфейс | USB |
| Захист | захист лінії передачі даних |
| Захист. Імпульсний захист | 310 Дж |
| Захист. Інтерфейси управління | USB |
| Колір | Чорний |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 266.00 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 180.00 |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | резервний (Back-UP) |
| Основні. Час перемикання на батарею, мс | 6.00 |
| Основні. Час роботи при повному навантаженні, хв | 2.30 |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 9.8 хв |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 4.50 |
| Фізичні. Дисплей | Так |
| Фізичні. Довжина кабелю, м | 1.83 |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 120 x 130 x 365 |
| Фізичні. Рівень шуму, Дб | 45.00 |
| Потужність повна, VA | 850.00 |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Топологія | резервний |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 850VA/520W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko (BE850G2-RS)
Немає в наявності
Код товару: 12909
6 790 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення Back-UPS 850VA забезпечує стабільне живлення для вашого обладнання. З потужністю 850 ВА, воно гарантує надійний захист від перебоїв у подачі електроенергії. Це джерело живлення є зручним рішенням для забезпечення неперервності роботи вашої техніки під час відключень електропостачання.