|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейсний порт ДБЖ | USB |
|---|---|
| Активна потужність, Вт | 520.00 |
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Час роботи від батарей | 1/6.5 хв |
| Вихід. Коефіцієнт потужності | 0.54 |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140 - 300 (230 B) |
| Вхід. Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатково. Інтерфейс | USB, Rj45 |
| Захист | захист Ethernet, IP 20 |
| Колір | Чорний |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 300.00 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 140.00 |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 год |
| Основні. Час перемикання на батарею, мс | 6.00 |
| Тип ДБЖ | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 6.10 |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 160 x 120 x 355 |
| Фізичні. Рівень шуму, Дб | 40.00 |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 0.5 хв |
| Потужність повна, VA | 950.00 |
| Розмір | 160 x 120 x 355 мм |
| Тип виконання | Класичний (tower) |
| Топологія | Лінійно-інтерактивний |
| Вага | 6.1 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Потужність, ВА | 950 В*А |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Призначення | для побутової техніки |
| Розташування батареї | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
Новий відгук або коментар
ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI)
Немає в наявності
Код товару: 400897
8 138 грн
8 300 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ДБЖ APC Back UPS 950VA, (BX950MI)
![ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897] ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897]](/content/images/26/390x390l80mc0/44478369420417.jpg)
![ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897] ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897]](/content/images/26/390x390l80mc0/53287941604960.jpg)
![ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897] ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897]](/content/images/26/390x390l80mc0/88768334543800.jpg)
![ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897] ДБЖ APC Back UPS 950VA/520W, USB, 4xC13, (BX950MI) [400897]](/content/images/26/390x390l80mc0/98774499516066.jpg)