|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Активна потужність, Вт | 650.00 |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Напруга на зовнішні батареї, В | 12.00 |
| Батарея. Тип батареї | Cвинцево-кислотна (SLA) |
| Батарея. Час повної зарядки, хв | 480.00 |
| Вихід | IEC |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 49 – 61 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 650.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 1200 |
| Вихід. Роз'ємів з резервом | 6 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 230 В |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Додатково | світлодіодний індикатор, автоматична стабілізація напруги AVR |
| Захист. Імпульсний захист | 273 Дж |
| Захист. Запобіжник | автоматичний |
| Колір | Чорний |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 300.00 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 140.00 |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Час перемикання на батарею, мс | 6.00 |
| Основні. Час роботи при повному навантаженні, хв | 1.00 |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 6.5 хв |
| Тип ДБЖ | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 7.50 |
| Фізичні. Довжина кабелю, м | 1.20 |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 140 x 390 |
| Фізичні. Рівень шуму, Дб | 40.00 |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 1 хв |
| Потужність повна, VA | 1.00 |
| Розмір | 140 x 390 x 190 мм |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Топологія | лінійно-інтерактивний |
| Вага | 7.5 кг |
| Вбудована батарея | APCRBC175 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Потужність, Вт | 650 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розташування батареї | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
Новий відгук або коментар
ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI)
Немає в наявності
Код товару: 400895
8 514 грн
8 600 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ДБЖ APC Easy UPS 1200VA
650W, 6xC13, (BVX1200LI)
650W, 6xC13, (BVX1200LI)
![ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895] ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895]](/content/images/2/390x390l80mc0/65618548990534.jpg)
![ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895] ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895]](/content/images/2/390x390l80mc0/83167699137832.jpg)
![ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895] ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895]](/content/images/2/445x390l80mc0/99935493913212.jpg)
![ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895] ДБЖ APC Easy UPS 1200VA/650W, 6xC13, (BVX1200LI) [400895]](/content/images/2/390x390l80mc0/92068694679871.jpg)