|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Активна потужність, Вт | 600.00 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Колір | Чорний |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 275.00 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 140.00 |
| Тип ДБЖ | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Потужність повна, VA | 1.00 |
| Розмір | 350х140х280 мм |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Топологія | лінійно-інтерактивний |
| Вага | 7.2 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Матеріал корпусу | метал |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для котлів |
| Розташування батареї | зовнішня (опція) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
Новий відгук або коментар
ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01)
Немає в наявності
Код товару: 400915
6 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ДБЖ Maxxter MX-HI-PSW1000-01, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ
![ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915] ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915]](/content/images/39/679x390l80mc0/17992191315919.jpg)
![ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915] ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915]](/content/images/39/512x390l80mc0/80211506104292.jpg)
![ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915] ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915]](/content/images/39/734x390l80mc0/71330226159430.jpg)
![ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915] ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915]](/content/images/39/421x390l80mc0/18581798057426.jpg)
![ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915] ДБЖ Maxxter, тривалої дії, 1000 ВА (600 Вт), без АКБ (MX-HI-PSW1000-01) [400915]](/content/images/39/528x390l80mc0/40958679917941.jpg)