|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Так |
| Ємність батареї | 700 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Wi-Fi |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 49 г |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Вміст кисню у крові | Ні |
| Вібромотор | Ні |
| Відтворення музики через Bluetooth | Ні |
| Гарантія | 6 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Ні |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Так |
| Діагональ екрану | 1.4" |
| Захист | є |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Black Powder Gray |
| Компас | Ні |
| Контроль денної активності | Ні |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Ні |
| Пульсометр | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 240x240 |
| Розмір корпусу | 56 х 41 х 15 мм |
| Розмір ремінця | 235 мм |
| Серія | Garmix PointPRO |
| Система навігації | GPS |
| Скло | Chemically Strengthened Glass |
| Спортивні | Ні |
| Спосіб оповіщення | звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | IPS |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Ні |
| Управління музичним плеєром | Ні |
| Форма годинника | квадрат |
| Час роботи | до 2 днів |
Новий відгук або коментар
Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black)
Немає в наявності
Код товару: 615370
3 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Коли підтримувати безпеку легко! Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-200 4G допоможе ефективно організувати безпеку наймолодших членів сім’ї. Будьте весь час на зв’язку з дитиною, відстежуйте онлайн її місце розташування, послухайте обстановку, в якій вона перебуває прямо зараз і дізнайтеся, що відбувається поруч. Модель важить 49 г і працює 24 години в режимі активного використання (48 годин у режимі очікування). Рекомендовано дітям 6+ років. Зручний контроль через смартфон Батьківський застосунок SeTracker2 для Apple і Android користувацький зручний і зрозумілий на інтуїтивному рівні. Софт легко завантажити за QR-кодом, він безкоштовний і не вимагає абонплати, регулярно оновлюється. GARMIX PointPRO-200 4G гранично легко інтегрувати в щоденне життя вашої родини. Універсальний девайс для кожного Дизайн розробляли так, щоб розумний годинник GARMIX PointPRO-200 4G можна було адаптувати і для дівчаток, і для хлопчиків. Змінні ремінці на вибір дають можливість персоналізувати гаджет відповідно до смаку дитини. У комплекті постачання передбачено додатковий браслет, яким можна замінити основний, коли той зноситься. Максимум для вашого спокою Модель дає доступ до функцій відстеження локації онлайн, звичайних дзвінків (через підтримку сім-карти стандарту Nano-SIM) і відеозв’язку. Ви можете увімкнути приховане віддалене прослуховування або встановити GEO-паркан. Дитина в будь-який момент легко подає сигнал SOS. Техніка підтримує стандарти зв’язку 2/3/4G і Wi-Fi, сумісна з системою GPS.
![Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370] Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370]](/content/images/1/390x390l80mc0/31528786890497.jpg)
![Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370] Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370]](/content/images/1/435x390l80mc0/99173314922380.jpg)
![Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370] Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370]](/content/images/1/560x390l80mc0/57517766950105.jpg)
![Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370] Дитячий смарт-годинник Garmix (PointPRO-200 4G/GPS/WiFi Black) [615370]](/content/images/1/684x390l80mc0/54813642927774.jpg)