|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 208-240 В ± 1% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 120-295 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 190х400х330 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Номінальна напруга АКБ | 72 В |
| Потужність активна | 1840 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | 0 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення AEC (IST3020-L)
Немає в наявності
Код товару: 610791
6 207 грн
6 270 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Однофазні ДБЖ IST3 (1-10 кВА) — це серія ДБЖ з подвійним перетворенням онлайн від AEC і це баштові ДБЖ з потужністю від 1 до 10 кВА. ДБЖ серії IST3 використовують найінноваційніші технології IGBT, що забезпечує ефективність до 96% і одиничний коефіцієнт вихідної потужності. ДБЖ доступні в моделях із внутрішніми батареями або в поєднанні із зовнішніми акумуляторними шафами для довшого часу роботи. ДБЖ потужністю 6 кВА та 10 кВА оснащено ручним роз’єднувачем байпаса, що забезпечує належне технічне обслуговування без переривання виходу. ДБЖ відповідає стандарту CEI 0-16.
![Джерело безперебійного живлення AEC (IST3020-L) [610791] Джерело безперебійного живлення AEC (IST3020-L) [610791]](/content/images/18/390x390l80mc0/27643547799743.png)