|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Ємність батареї, В*Агод | 324.00 |
|---|---|
| Батарея. Гаряча заміна акумулятора | Так |
| Батарея. Холодний старт | Так |
| Батарея. Час повної зарядки, хв | 180.00 |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 1500.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 1500 |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхід. Байпас (включення безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вхід. Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 176-275 В |
| Вхід. Кількість шнурів живлення, шт | 1 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | можливе підключення додаткових батарей |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, фільтрація перешкод, звукова сигналізація, роз'єм аварійного відключення |
| Захист. Імпульсний захист | 432 Дж |
| Захист. Інтерфейси управління | USB, SmartSlot, RJ45 |
| Колір | Чорний |
| Основні. Тепловиділення в оперативному режимі, BTU/год | 317.00 |
| Основні. Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Основні. Типовий час перезарядки (до 90%) | 3 год |
| Основні. Час роботи при повному навантаженні, хв | 5.20 |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 14.2 хв |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 20.50 |
| Фізичні. Дисплей | Так |
| Фізичні. Довжина кабелю, м | 1.83 |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 432 x 85 x 505 |
| Фізичні. Рівень шуму, Дб | 50.00 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS Online 1500VA/1500W, RT 2U, LCD, USB, RS232, 6xC13 (SRT1500XLI)
Немає в наявності
Код товару: 102908
77 903 грн
79 116 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Он-лайн захист електроживлення високої щільності з подвійним перетворенням і часом роботи, що масштабується. Забезпечує ранній аналіз несправності акумуляторів, що дозволяє проводити своєчасне профілактичне обслуговування.