|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 195-255 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-290 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Вага | 7.9 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Armac Office 850E LCD 850VA/480W (Z22850)
Немає в наявності
Код товару: 610848
3 382 грн
3 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ Серія Armac 850E Office пропонує просте та ефективне рішення для офісних програм, таких як персональні комп’ютери, ноутбуки, маршрутизатори, комутатори та інші пристрої, що використовуються як на роботі, так і вдома. Ця серія ідеально підходить для користувачів, яким потрібні системи аварійного електроживлення з панеллю управління. У серії Office використовується РК-панель, яка дозволяє користувачеві постійно контролювати робочі параметри пристрою: вхідну та вихідну напругу, рівень заряду батареї, навантаження, поточний робочий режим та інші важливі індикатори. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ Завдяки використанню мікропроцесорного управління, ДБЖ забезпечує комплексний захист, автоматично регулюючи та стабілізуючи напругу в безпечних межах. Мікропроцесорна технологія дозволяє пристрою швидко реагувати на зміни напруги, усувати стрибки та перебої в живленні, захищати від перенапруги, перевантаження та повної розрядки батареї. Також пристрій забезпечує автоматичний запуск після відновлення живлення та заряджання в режимі очікування (Stand-By). БАГАТО УСТАТКУВАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДБЖ оснащений двома портами RJ-45 для захисту телефонної лінії та IT-кабелів від перенапруги. На задній панелі пристрою також знаходиться USB-порт, який дозволяє користувачеві краще контролювати роботу пристрою та налаштовувати його параметри. За допомогою програмного забезпечення PowerManager можна віддалено відстежувати стан ДБЖ у реальному часі, отримувати повідомлення на призначені мережеві адреси та автоматично зберігати робочі дані та завершувати програми за потреби відключення живлення. ДИСКРЕЦІЙНІСТЬ І ТОЧНІСТЬ РОБОТИ Функція тихої роботи задовольнить вимоги найвибагливіших користувачів, які цінують безшумність за будь-якого режиму роботи пристрою. ДБЖ дозволяє відключити всі звукові сигнали, за винятком критичних, коли пристрій працює від батареї. Завдяки ретельному підходу виробника до кожної деталі ДБЖ забезпечує чисте та стабільне електроживлення підключеної техніки, що робить його надійним джерелом аварійного живлення для будь-якого офісу. * Програмне забезпечення доступне для скачування на сайті armac ** USB-кабель не входить у комплект