|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 225x347x145 мм |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Вага | 11.2 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Armac Office ON-Line PF1 1000VA LCD 1000VA/1000W (Z31436)
Немає в наявності
Код товару: 610852
12 579 грн
13 500 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ ДБЖ Armac OFFICE ON-LINE 1000VA (модель O/1000I/PF1) – це компактне та надійне рішення для забезпечення безперервного живлення вашого обладнання та електроніки як в офісі, так і в домашній середовищі. Завдяки технології онлайн-джерела живлення пристрій гарантує стабільну роботу підключеної техніки навіть при відключеннях електропостачання. Основні характеристики: Потужність: 1000 ВА – підходить для живлення комп’ютерів, моніторів, мережевого обладнання та інших пристроїв, що використовуються в офісі чи вдома. Технологія онлайн-джерела живлення: забезпечує постійне резервне живлення навіть при відключенні мережі електропостачання, гарантуючи максимальний рівень захисту. Автоматичне регулювання: напруги та частоти для підтримки стабільної роботи підключених пристроїв. Ефективна батарея: з можливістю гарячої заміни, що значно спрощує обслуговування та підвищує надійність ДБЖ. Інтерфейс для моніторингу та управління: дозволяє контролювати та налаштовувати параметри живлення в режимі реального часу. ДБЖ Armac OFFICE ON-LINE 1000VA (O/1000I/PF1) – це ідеальне рішення для захисту вашого обладнання в домашньому офісі або невеликому офісному середовищі. Він гарантує безперебійну роботу та допомагає запобігти втраті даних при раптових відключеннях електроенергії, забезпечуючи спокій та захист для вашого бізнесу.