|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 5/9/12/24 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Білий |
| Розмір | 160х105х28 мм |
| Ємність батарей | 8.8 Агод |
| Вага | 0.4 кг |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 17 Вт |
| Потужність повна | 18 VA |
| Призначення | для роутера |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення для роутера HiSmart 17W (POE-430P)
Немає в наявності
Код товару: 610857
1 247 грн
1 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Літієві акумулятори високої ємності, які забезпечують тривале резервування живлення навантажень. Високий рівень сумісності — пристрій придатний для експлуатації з більшістю цифрових виробів, присутніх на ринку. Вихід USB (5 В) дозволяє заряджати цифрові пристрої, такі як мобільні телефони, КПК, ігрові пристрої, планшети, аудіоплеєри тощо. Функція живлення через Ethernet (Power Over Ethernet, РОЕ) дозволяє одночасно передавати дані та потужність, що спрощує дротові підключення. Інтелектуальна конструкція схеми забезпечує захист від надмірного заряджання, надмірного розрядження та короткого замикання. Вбудований перетворювач дозволяє застосовувати широкий діапазон напруги змінного струму (100–240 В змінного струму).