|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 5/9/12 В |
| Гарантія | 1 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 159х28х104 мм |
| Ємність батарей | 8 Агод |
| Вага | 0.41 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Призначення | для роутера |
| Розташування батареї | внутрішня |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення для роутерів mini UPS DC Prologix (PLP418ECO_promo)
Немає в наявності
Код товару: 610859
699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний ДБЖ Prologix PLP418ECO, забезпечить стабільну роботу вашого роутера та комутатора при раптових/планових відключеннях електрики, а також в блекаут. Здатний гарантувати безперебійну роботу інтернету за технологією GPON, а також домашньої чи офісної мережі до 5 годин (в залежності від навантаження).