|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Час роботи від батарей | 13/4 хв |
|---|---|
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 1100.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 1550 |
| Вихід. Регулювання напруги | Так |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна частота, Гц | 47-70 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 150-294 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS232, релейні контакти, слот для мережевої карти, мініатюрний клемний блок |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, Захист від високовольтних імпульсів |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | комплект для кріплення в стійку, USB кабель, вихідний кабель IEC, кабель RS-232, інструкція по швидкому запуску і техніці безпеки, системи блокування кабелів, диск з документацією і ПЗ |
| Основні. Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Час роботи при повному навантаженні, хв | 4.00 |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 13 хв |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 19.10 |
| Фізичні. Висота ( unit ) | 1 U |
| Фізичні. Дисплей | Так |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 43.2 x 438 x 554 |
| Фізичні. Рівень шуму, Дб | 40.00 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Eaton 5P, 1550VA/1100W, RM 1U, LCD, USB, RS232, 6xC13 (5P1550iR)
Немає в наявності
Код товару: 12843
38 061 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дана модель-це лінійно-інтерактівний ДБЖ нового покоління потужністю 1550 ВА з РК дисплеєм і функціями вимірювання енергії. 5P - це ідеальне ДБЖ для захисту телекомунікаційного і мережевого обладнання, такого як сервери, комутатори, маршрутизатори і системи зберігання даних.