|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Ефективність | ≥ 92% |
|---|---|
| Батарея. Час роботи від батарей | 15/9 хв |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 8000.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 10000 |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 176−276 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS232 |
| Додатково. ПЗ | Intelligent Power |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | USB кабель, інструкція, ДБЖ, послідовний кабель |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | подвійне перетворення |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 85.40 |
| Фізичні. Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Фізичні. Дисплей | Так |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 708,5 x 262,4 x 612,9 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Eaton 9E, 10000VA/8000W, LCD, USB, RS232, Terminal in&out (9E10KI)
Немає в наявності
Код товару: 103066
143 148 грн
149 112 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Eaton 9E10KI - це безперебійне джерело живлення (UPS), яке використовує технологію подвійного перетворення для забезпечення надійного захисту критично важливих навантажень. Завдяки можливості підключення до чотирьох додаткових батарейних модулів (EBM), Eaton 9E10KI забезпечує тривалий час роботи при відключенні електроенергії.