|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Час роботи від батарей | 5/14 хв |
|---|---|
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В, 208 В, 200 В |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 1500.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 1500 |
| Вихід. Максимальний ККД | 98.00 |
| Вихід. Розеток з резервом | 8 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід | C14 |
| Вхід. Вхідна напруга | 176−276 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | можливість підключення до 4-х додаткових батарей, ABM і температурно-компенсований метод заряджання |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS232, 1 клемна мініколодка, 1 слот для карт |
| Додатково. ПЗ | Intelligent Power |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Основні. Час роботи при повному навантаженні, хв | 5.00 |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 14 хв |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 18.90 |
| Фізичні. Висота ( unit ) | 2 U |
| Фізичні. Дисплей | Так |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 86.5 x 440 x 450 |
| Фізичні. Рівень шуму, Дб | 40.00 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Eaton 9PX, 1500VA/1500W, RT2U, LCD, USB, RS232, 8xC13 (9103-63130)
Немає в наявності
Код товару: 12914
61 039 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ДБЖ Eaton серії 9PX забезпечує енергоефективний захист живлення для малих і середніх центрів обробки даних, комп’ютерних класів та інфраструктурних об’єктів. Забезпечення захисту з подвійним перетворенням і зменшенням енергоспоживання на 40% робить пристрої серії 9PX чудовим вибором для керівників інформаційних підрозділів і підприємств загалом, які дбають про зменшення витрат на електроенергію та шукають рішення нового покоління для захисту живлення.