|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
|---|---|
| Батарея. Тип батареї | Cвинцево-кислотна (SLA) |
| Батарея. Холодний старт | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 750.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 1200 |
| Вихід. Роз'ємів без резерву | 4 |
| Вихід. Роз'ємів з резервом | 4 |
| Вихід. Розеток без резерву | 4 |
| Вихід. Розеток з резервом | 4 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В |
| Вхід. Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 161-284 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Захист | захист від короткого замикання, фільтрація перешкод, захист лінії передачі даних, звукова сигналізація |
| Захист. Інтерфейси управління | USB |
| Захист. Запобіжник | автоматичний |
| Колір | Чорний |
| Основні. Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | резервний (Back-UP) |
| Основні. Час роботи при половинному навантаженні | 6 хв |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 6.70 |
| Фізичні. Висота ( unit ) | 2 U |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 305 x 81 x 312 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse ECO, 1200VA/750W, USB, 8xSchuko (EL1200USBDIN)
Немає в наявності
Код товару: 102835
10 412 грн
11 496 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
null