|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Інтерфейсний порт ДБЖ | USB |
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Гарантія | 11 міс. |
| Дисплей | Так |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Колір | Чорний |
| Тип ДБЖ | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 8 хв |
| Розмір | 124х222х382 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Ємність батарей | 2х8 Агод |
| Вага | 10.8 кг |
| Вбудована батарея | 2 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 3 |
| Кількість розеток | 5 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <10 мс |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення EnerGenie 1500VA (EG-UPS-034)
Немає в наявності
Код товару: 610701
6 398 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
EnerGenie EG-UPS-034 1500VA – джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері. особливості: - USB-інтерфейс для управління та індикації - РК-індикатор статусу - захист від коротких замикань - захист від викидів напруги, перешкод та блискавок - Звукове та візуальне повідомлення про події - Захист батареї від перезаряджання та глибокої розрядки.