|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 480х150х350 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Вага | 16.5 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 3 |
| Кількість розеток | 5 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 8 хв |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000)
Немає в наявності
Код товару: 612796
7 448 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) USB-інтерфейс для управління та індикації РК-дисплей індикації стану Захист від коротких замикань Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок Звукове та візуальне сповіщення про події Захист батареї від перезаряду і глибокого розряду
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796]](/content/images/38/603x390l80mc0/68744597952413.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796]](/content/images/38/715x390l80mc0/19481336479672.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796]](/content/images/38/770x312l80mc0/28676946554083.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796]](/content/images/38/770x327l80mc0/21223871057630.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796]](/content/images/38/596x390l80mc0/20471440576680.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (UPS-RACK-2000) [612796]](/content/images/38/770x359l80mc0/30433821548716.jpg)