|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Інтерфейсний порт ДБЖ | USB |
| Батарея. Bстановлено батарей | 4 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Додатково | струм заряду АКБ - 1,2 A |
| Колір | Чорний |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 8 - 20 хв |
| Розмір | 157.5х211х452 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Ємність батарей | 4х7 Агод |
| Вага | 19.3 кг |
| Вбудована батарея | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 3 |
| Кількість розеток | 6 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 8 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036)
Немає в наявності
Код товару: 610784
10 840 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
EnerGenie EG-UPS-036 3000VA — джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері. Особливості: - USB-інтерфейс для керування й індикації - РК-індикатор статусу - Захист від коротких замикань - Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок - Звукове та візуальне сповіщення про події - Захист батареї від перезаряджання та глибокого розряджання.
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784]](/content/images/13/585x390l80mc0/80431982677216.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784]](/content/images/13/571x390l80mc0/85202650972703.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784]](/content/images/13/390x390l80mc0/48564179606890.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784]](/content/images/13/488x390l80mc0/62046482808983.jpg)
![Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784] Джерело безперебійного живлення EnerGenie 3000VA (EG-UPS-036) [610784]](/content/images/13/390x390l80mc0/67304411950908.jpg)