|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Гарантія | 11 міс. |
| Дисплей | Так |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Колір | Чорний |
| Тип ДБЖ | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 8 - 20 хв |
| Розмір | 95х165х340 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Вага | 5.2 кг |
| Вбудована батарея | 1 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 2 |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Потужність, Вт | 380 Вт |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 8 мс |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення EnerGenie 650VA (EG-UPS-031)
Немає в наявності
Код товару: 610699
2 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-031 650VA LCD (EG-UPS-031) має такі особливості: автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR); РК-індикатор статусу; захист від коротких замикань; захист від викидів напруги, перешкод і блискавок; звукове та візуальне сповіщення про події; захист батареї від перезаряду і глибокого розряду. Переваги: повний захист; інформативний РК-індикатор; до 20 хвилин безперебійного живлення - запобігає втраті даних; захищає ваше високочутливе і цінне обладнання.