|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 312х270х310 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 700 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824)
Немає в наявності
Код товару: 610850
9 105 грн
9 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
особливості: • ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумулятора • Перемикач струму заряду 10/20А • Кнопка увімкнення або вимкнення інвертора від навантаження • Індикація підвищення або зниження вхідної напруги • Індикація навантаження ДБЖ • Індикація вимкнення ДБЖ через перегрівання
![Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824) [610850] Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824) [610850]](/content/images/19/390x390l80mc0/79322743875671.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824) [610850] Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824) [610850]](/content/images/19/390x390l80mc0/61375612828155.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824) [610850] Джерело безперебійного живлення Europower (PSW-EP1000WM12/14824) [610850]](/content/images/19/390x390l80mc0/44664432612617.jpg)