|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 5-24 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Білий |
| Розмір | 108х178х29 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 25 Вт |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення FrimeCom 25W (POE-432P Mini DC UPS )
Немає в наявності
Код товару: 610844
1 025 грн
1 067 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міні-ДБЖ Для живлення: роутерів, модемів, відеокамер, фотоапаратів, CCTV, телефонів, планшетів, POS-терміналів, моніторів Міні-ДБЖ FrimeCom POE-431P
![Джерело безперебійного живлення FrimeCom 25W (POE-432P Mini DC UPS ) [610844] Джерело безперебійного живлення FrimeCom 25W (POE-432P Mini DC UPS ) [610844]](/content/images/43/390x390l80mc0/12178279867266.jpg)
![Джерело безперебійного живлення FrimeCom 25W (POE-432P Mini DC UPS ) [610844] Джерело безперебійного живлення FrimeCom 25W (POE-432P Mini DC UPS ) [610844]](/content/images/43/395x390l80mc0/76351664688131.jpg)