|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220-230 В ± 10% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140-290 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 315х99х143 мм |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Вага | 4.3 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-8 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення (FrimeCom GP-600)
Немає в наявності
Код товару: 610797
1 821 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.